ukranianпрофіль

 

 

«За його словами, переклад не буде перекладом,                                                                 якщо не донесе до вас музику вірша разом з його словами»

Джон Міллінгтон Сінг

ЦЕНТР  ПЕРЕКЛАДІВ  І  ПОСЛУГ СЛІМ

ЦЕНТР  ПЕРЕКЛАДІВ  І  ПОСЛУГ СЛІМ був створений в 2000 році , і зареєстрований належним чином за номером 75914 / CR Бейрут .  Центр об'єднує  групу компетентних професійних дипломованих перекладачів.

ЦЕНТР  ПЕРЕКЛАДІВ  І  ПОСЛУГ СЛІМ  забезпечує ідеальне забезпечення послуг з перекладу для колективних клієнтів або окремих осіб , на Близькому Сході або по всьому світу . Ми надаємо комплексні , споживацькі мовні послуги , повністю адаптовані з урахуванням потреб сучасного ринку в усіх галузях життя:  бізнес , маркетинг , юридичні , релігійні , освітні , медичні, технічні та інші переклади.

Професійна команда ЦЕНТРУ  ПЕРЕКЛАДІВ  І  ПОСЛУГ СЛІМ  складається з сертифікованих і досвідчених перекладачів і редакторів , які мають вищу освіту в галузі перекладу і сучасних  іноземних  мов , а також  значний професійний досвід.

Наша команда перекладачів має глибокі знання і досвід у сфері будь-якого вашого проекту, а також великий досвід перекладу з урахуванням місцевої специфіки різних  культур , де буде використовуватися виконана  робота. Це охоплює розуміння тонких відмінностей , ідіом і різних нюансів , які повинні бути прийняті до уваги для найбільш точного можливого перекладу.

Основною метою нашої компанії є забезпечити високий якісний рівень перекладів  в реальні строки . Ми працюємо для забезпечення вашого комфорту; ми ваші поети , юристи , судді , політики та представники . Ми вимовляємо те, що ви вважаєте .

ЦЕ НАША МІСІЯ , ЦЕ НАША КАР'ЄРА , І ВИ НАША МЕТА .