turkishProfil

 

 

SLEEM Translation and Services (Tercüme ve Hizmetleri)

SLEEM Translation and Services (Tercüme ve Hizmetleri) 2000 yılında kurulmuştur,  yetenekli, profesyonel ve lisanslı yeminli bir tercüman grubu ile birlikte 75914 /CR Beyrut numarası altında gereğince şirketleşmiştir.

SLEEM Orta Doğu ve dünya çapındaki kurumsal müşteri ya da bireyler için mükemmel tercüme hizmetleri çözümüdür. İş, pazarlama, hukuk, din, eğitim, medikal, teknik ve vs. gibi hayatın tüm alanlarındaki Pazar ihtiyaçlarına uymak için tasarlanmış kapsamlı ve isteğe uyarlanmış diş hizmetleri sağlamaktayız.

SLEEM’in lisanslı ve kıdemli tercüman ve editörlerden oluşan profesyonel ekibi  tercüme ve yaşayan dillerde yüksek lisans derecelerine ve buna ek olarak kayda değer deneyimlere sahiptir.

Tercüman ekibimiz projenizin konusu ile ilgili detaylı bilgi ve deneyime ve aynı zamanda tamamlanmış işin kullanılacağı yerel kültürlerde kapsamlı deneyime sahiptir. Bu da, mümkün olan en doğru tercüme için dikkate alınması gereken incelikli zorlukların, deyim ve nüansların anlaşılmasını kapsar. 

Şirketimizin ana hedefi makul teslim tarihleri içinde iyi kaliteye sahip tercümeler sağlamaktır. Sizin rahatlığınız için çalışırız; sizin şairleriniz, avukatlarınız, hakimleriniz, politikaılarınız ve sözcüleriniziz. Sizin inandığınızı söyleriz.

Bu bizim görevimiz, kariyerimiz ve Hedefimizdir.